Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 8/2025 Opracowanie koncepcji modernizacji obszaru ulicy Międzymorze w Juracie

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 8-2025.pdf (, ) 2025-08-22 11:35:09 18 razy
2 Załączniki do ZO 8-2025.zip (ZIP, 307KB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-08-22 11:35:20 307KB 20 razy
3 ZMIANA Z DNIA 28 08 2025 r ZO 8-2025.pdf (PDF, 3.3MB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-08-28 15:02:10 3.3MB 14 razy
4 ZMIANA Z DNIA 28 08 2025 r Załącznik nr 2 do ZO - Projekt umowy.pdf (PDF, 284KB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-08-28 15:02:23 284KB 5 razy
5 ZMIANA Z DNIA 28 08 2025 R Załącznik nr 3 do ZO - Wykaz opracowań.doc (DOC, 36KB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-08-28 15:02:41 36KB 11 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Informacja z dnia 28 08 2025 r.pdf (PDF, 162KB) 2025-08-28 15:01:54 162KB 116 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 8-2025.pdf (PDF, 365KB) 2025-09-05 10:32:35 365KB 133 razy
Wynik postępowania
1 Unieważnienie ZO 8-2025.pdf (PDF, 261KB) 2025-10-16 09:02:05 261KB 86 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 22-08-2025 11:35:09
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 22-08-2025
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 16-10-2025 09:02:05