Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 12/2025 Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej we wschodniej części miejscowości Kuźnica

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 12-2025.pdf (PDF, 2.8MB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-12-02 15:07:43 2.8MB 59 razy
2 Załączniki do ZO 12-2025.zip (ZIP, 1.0MB)
Po terminie otwarcia ofert
2025-12-02 15:07:56 1.0MB 42 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Wyjaśnienia z dnia 04 12 2025 r.pdf (PDF, 186KB) 2025-12-04 08:30:06 186KB 94 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 12-2025.pdf (PDF, 367KB) 2025-12-19 10:27:13 367KB 84 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki ZO 12-2025.pdf (PDF, 474KB) 2025-12-22 11:58:42 474KB 75 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 02-12-2025 15:07:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 02-12-2025
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 22-12-2025 11:58:42