Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 2/2026 Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży drogowej, elektrycznej i sanitarnej dla zadania pn. Budowa i modernizacja dróg gminnych w Gminie Jastarnia w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 2-2026.pdf (PDF, 432KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-03-17 10:53:07 432KB 21 razy
2 Załączniki.zip (ZIP, 96.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-03-17 10:53:48 96.MB 15 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 2-2026.pdf (PDF, 382KB) 2026-03-25 13:11:11 382KB 66 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki ZO 2-2026.pdf (PDF, 102KB) 2026-04-13 08:13:17 102KB 51 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 17-03-2026 10:53:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 17-03-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 13-04-2026 08:13:17