Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 4/2026 Wykonanie usługi jednorazowego mechanicznego czyszczenia wpustów ulicznych i odwodnienia liniowego na terenie Gminy Jastarnia

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 4-2026.pdf (PDF, 178KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-02 14:14:50 178KB 34 razy
2 Załączniki do ZO 4-2026.zip (ZIP, 623KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-02 14:15:02 623KB 25 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 4-2026.pdf (PDF, 622KB) 2026-04-10 10:34:24 622KB 43 razy
Wynik postępowania
1 Wynik ZO 4-2026.pdf (PDF, 38.KB) 2026-04-14 11:38:56 38.KB 38 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 02-04-2026 14:14:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 02-04-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 14-04-2026 11:38:56