Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 6/2026 Wynajem koparko-ładowarki w celu świadczenia usług na rzecz Gminy Jastarnia

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 6-2026.pdf (PDF, 179KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-16 14:02:20 179KB 62 razy
2 Załaczniki ZO 6-2026.zip (, ) 2026-04-16 14:02:34 0 razy
3 16_04_2026_14_14_31_Załaczniki ZO 6-2026.zip (ZIP, 311KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-16 14:14:31 311KB 51 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Zestawienie ofert ZO 6-2026.pdf (, ) 2026-04-24 10:27:55 0 razy
2 24_04_2026_11_03_14_Zestawienie ofert ZO 6-2026.pdf (PDF, 620KB) 2026-04-24 11:03:14 620KB 52 razy
Wynik postępowania
1 Wynik ZO 6-2026.pdf (PDF, 33.KB) 2026-04-24 11:14:08 33.KB 58 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 16-04-2026 14:02:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 16-04-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 24-04-2026 11:14:08