Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 8/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Budowa publicznej toalety automatycznej w Juracie

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 8-2026.pdf (PDF, 202KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-22 14:52:00 202KB 14 razy
2 Załączniki do ZO 8-2026.zip (ZIP, 377KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-22 14:52:58 377KB 13 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 8-2026.pdf (PDF, 620KB) 2026-04-30 10:24:52 620KB 56 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki ZO 8-2026.pdf (PDF, 35.KB) 2026-05-25 10:54:22 35.KB 33 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 22-04-2026 14:52:00
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 22-04-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 25-05-2026 10:54:22