Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 9/2026 Zakup i dostawę środków czystości, higieny i dezynfekcji oraz drobnych artykułów gospodarczych wspomagających utrzymanie czystości

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 9-2026.pdf (PDF, 183KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-23 13:59:03 183KB 29 razy
2 Załączniki ZO 9-2026.zip (ZIP, 383KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-04-23 13:59:13 383KB 19 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 9-2026.pdf (PDF, 625KB) 2026-05-04 10:08:55 625KB 47 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki ZO 9-2026.pdf (PDF, 39.KB) 2026-05-05 11:01:47 39.KB 37 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 23-04-2026 13:59:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 23-04-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 05-05-2026 11:01:47