Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 10/2026 Zakup i dostawa medycznego wyposażenia toreb ratowniczych

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 10-2026.pdf (PDF, 223KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-05-19 14:46:04 223KB 34 razy
2 Załączniki ZO 10-2026.zip (ZIP, 497KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-05-19 14:46:41 497KB 27 razy
3 ZMIANA Z DNIA 22 05 2026 ZO 10-2026.pdf (PDF, 242KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-05-22 13:09:12 242KB 10 razy
4 Informacja z otwarcia ofert ZO 10-2026.pdf (, ) 2026-05-27 12:39:42 0 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Wyjaśnienia z dnia 22 05 2026 r.pdf (PDF, 625KB) 2026-05-22 13:08:50 625KB 53 razy
2 Wyjaśnienia z dnia 25 05 2026 r..pdf (PDF, 557KB) 2026-05-25 10:36:10 557KB 48 razy
3 Zmiana z dnia 25 05 2026 ZO 10-2026.pdf (PDF, 253KB) 2026-05-25 10:36:24 253KB 40 razy
4 Zmiana z dnia 25 05 2026 Załącznik nr 2 do ZO - Projekt umowy.pdf (PDF, 486KB) 2026-05-25 10:36:35 486KB 42 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 27_05_2026_12_43_03_Informacja z otwarcia ofert ZO 10-2026.pdf (PDF, 621KB) 2026-05-27 12:43:03 621KB 104 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki ZO 10-2026.pdf (PDF, 42.KB) 2026-05-27 15:05:55 42.KB 42 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 19-05-2026 14:46:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 19-05-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 27-05-2026 15:05:55