Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 11/2026 Wykonanie, dostawę i montaż mebli z wyposażeniem AGD do pomieszczeń zaplecza socjalnego w Jastarni dla ratowników obsługujących kąpieliska morskie w sezonie letnim

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 11-2026.pdf (PDF, 204KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-06-03 09:58:32 204KB 32 razy
2 Załączniki ZO 11-2026.zip (ZIP, 693KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-06-03 09:58:44 693KB 27 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 11-2026.pdf (PDF, 623KB) 2026-06-12 10:04:17 623KB 39 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 03-06-2026 09:58:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 03-06-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 12-06-2026 10:04:17