Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 12/2026 Opracowanie dokumentacji na potrzeby rewitalizacji placu zabaw i siłowni zewnętrznej przy zbiegu ulic Sychty i Polnej w Jastarni

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 12-2026.pdf (PDF, 173KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-06 14:44:54 173KB 32 razy
2 Załaczniki do ZO 12-2026.zip (ZIP, 1.0MB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-06 14:45:05 1.0MB 18 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 12-2026.pdf (PDF, 624KB) 2026-08-14 10:00:15 624KB 19 razy
Wynik postępowania
1 Wynik ZO 12-2026.pdf (PDF, 41.KB) 2026-08-25 11:17:13 41.KB 5 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 06-08-2026 14:44:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 06-08-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 25-08-2026 11:17:13