Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dostawa mobilnych zapór przeciwpowodziowych i przewoźnej pompy powodziowej (z możliwością składania ofert częściowych)

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 68.KB) 2014-03-06 15:22:23 68.KB 994 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 145KB)
Po terminie otwarcia ofert
2014-03-06 15:22:23 145KB 280 razy
2 1. Formularz ofertowy.pdf (PDF, 71.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2014-03-06 15:22:31 71.KB 245 razy
3 2A. Projekt umowy A.pdf (PDF, 71.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2014-03-06 15:22:40 71.KB 228 razy
4 2B. Projekt umowy B.pdf (PDF, 72.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2014-03-06 15:22:49 72.KB 239 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 WYJAŚNIENIA z 11.03.2014 r..pdf (PDF, 44.KB) 2014-03-11 13:20:27 44.KB 1155 razy
2 SIWZ po zmianach z 11.03.2014 r..pdf (PDF, 147KB) 2014-03-11 13:20:41 147KB 976 razy
3 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 52.KB) 2014-03-11 13:20:54 52.KB 1007 razy
4 INFORMACJA z 12.03.2014 r..pdf (PDF, 34.KB) 2014-03-12 12:45:07 34.KB 887 razy
5 1. Formularz ofertowy po zmianach z 12.03.2014 r..pdf (PDF, 71.KB) 2014-03-12 12:45:20 71.KB 852 razy
6 WYJAŚNIENIA z 13.03.2014 r..pdf (PDF, 41.KB) 2014-03-13 15:14:43 41.KB 917 razy
7 SIWZ po zmianach z 13.03.2014 r..pdf (PDF, 147KB) 2014-03-13 15:16:13 147KB 906 razy
8 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdf (PDF, 47.KB) 2014-03-13 15:16:39 47.KB 856 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.doc (DOC, 195KB) 2014-03-31 10:03:02 195KB 968 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 06-03-2014 15:22:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Helena Dahl 06-03-2014
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 31-03-2014 10:03:02