Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Budowa ciągu pieszo - rowerowego w Juracie w ramach projektu Pomorskich Tras Rowerowych oraz przebudowa odcinka drogi gminnej ul. Sambora

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 154KB) 2017-12-27 14:26:40 154KB 733 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 241KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:26:40 241KB 150 razy
2 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy.pdf (PDF, 94.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:27:00 94.KB 129 razy
3 Załącznik nr 2 do SIWZ - Oświadczenie wstepne dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu.pdf (PDF, 104KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:27:13 104KB 111 razy
4 Załącznik nr 3 do SIWZ - Oświadczenie wstępne dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania bz.pdf (PDF, 107KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:28:12 107KB 160 razy
5 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 162KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:28:23 162KB 151 razy
6 Załącznik nr 5 do SIWZ - Wykaz robót budowlanych.pdf (PDF, 88.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:28:32 88.KB 107 razy
7 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz osób.pdf (PDF, 90.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:28:41 90.KB 98 razy
8 Załącznik nr 7 do SIWZ - Informacja o podwykonawcach.pdf (PDF, 85.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:28:52 85.KB 104 razy
9 Załącznik nr 8 do SIWZ - grupa kapitałowa.pdf (PDF, 100KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:29:03 100KB 93 razy
10 Załącznik nr 9 do SIWZ - Projekt Budowalny.rar (RAR, 46.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:39:40 46.MB 93 razy
11 Załącznik nr 10 do SIWZ - Przedmiary.rar (RAR, 165KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:40:14 165KB 94 razy
12 Załącznik nr 11 do SIWZ - Specyfikacja tablicy szlaku rowerowego.rar (RAR, 12.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:42:39 12.MB 66 razy
13 Załącznik nr 12 do SIWZ - Oznakowanie szlaku rowerowego.pdf (PDF, 90.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2017-12-27 14:44:49 90.KB 107 razy
14 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy.doc (DOC, 103KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:15:53 103KB 31 razy
15 Załącznik nr 2 do SIWZ - Oświadczenie wstepne dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu.doc (DOC, 87.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:16:06 87.KB 25 razy
16 Załącznik nr 3 do SIWZ - Oświadczenie wstępne dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania bz.doc (DOC, 93KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:16:58 93KB 75 razy
17 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.doc (DOC, 172KB) 2018-01-08 08:17:19 172KB 1 raz
18 Załącznik nr 5 do SIWZ - Wykaz robót budowlanych.doc (DOC, 94KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:17:34 94KB 25 razy
19 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz osób.doc (DOC, 91.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:17:54 91.KB 26 razy
20 Załącznik nr 7 do SIWZ - Informacja o podwykonawcach.doc (DOC, 91.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:18:08 91.KB 29 razy
21 Załącznik nr 8 do SIWZ - grupa kapitałowa.doc (DOC, 89.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:18:19 89.KB 28 razy
22 08_01_2018_08_26_54_Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.doc (DOC, 178KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-01-08 08:26:54 178KB 31 razy
23 09_01_2018_15_25_54_Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 107KB) 2018-01-09 15:25:54 107KB 0 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Wyjaśnienia związane z treścia SIWZ z dnia 03.01.2018 r..pdf (PDF, 207KB) 2018-01-03 15:30:07 207KB 644 razy
2 SIWZ ptr zmiana terminu.pdf (PDF, 248KB) 2018-01-03 15:30:23 248KB 630 razy
3 Wyjasnienia z 05.01.2018 r..pdf (PDF, 213KB) 2018-01-05 09:43:24 213KB 599 razy
4 05_01_2018_09_44_22_Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 152KB) 2018-01-05 09:44:22 152KB 664 razy
5 Informacja z 09.01.2018 r..pdf (PDF, 96.KB) 2018-01-09 15:25:25 96.KB 600 razy
6 SIWZ PTR 09.01.pdf (PDF, 249KB) 2018-01-09 15:26:19 249KB 595 razy
7 Załącznik nr 2 do SIWZ - Oświadczenie wstepne dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu 09.01.doc (DOC, 87.KB) 2018-01-09 15:26:36 87.KB 598 razy
8 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz osób 09.01.doc (DOC, 91.KB) 2018-01-09 15:26:54 91.KB 617 razy
9 09_01_2018_15_30_03_Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 107KB) 2018-01-09 15:30:03 107KB 651 razy
10 Wyjasnienia z 11.01.2018 r..pdf (PDF, 93.KB) 2018-01-11 13:14:51 93.KB 639 razy
11 Wyjaśnienia z 12.01.2018 r..pdf (PDF, 413KB) 2018-01-12 12:49:50 413KB 617 razy
12 SIWZ - po zmianach z 12.01.2018 r..pdf (PDF, 249KB) 2018-01-12 12:50:19 249KB 740 razy
13 Załącznik nr 10 do SIWZ - Przedmiary - po zmianach z 12.01.2018 r..rar (RAR, 153KB) 2018-01-12 12:50:44 153KB 606 razy
Przedłużenie terminów składania i otwarcia ofert
1 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 261KB) 2018-01-03 15:31:11 261KB 629 razy
2 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 12.01.2018 r rb.pdf (PDF, 81.KB) 2018-01-12 12:49:50 81.KB 616 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 308KB) 2018-01-18 12:49:33 308KB 629 razy
Wynik postępowania
1 WYNIKI 271.21.2017.pdf (PDF, 396KB) 2018-02-01 14:34:35 396KB 584 razy
Udzielenie zamówienia
1 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.pdf (PDF, 149KB) 2018-02-12 11:42:54 149KB 655 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 27-12-2017 14:26:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 27-12-2017
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 12-02-2018 11:42:54