Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w Gminie Jastarnia w okresie od 01.11.2018 r. do 31.03.2020 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 99.KB) 2018-10-08 15:31:30 99.KB 580 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 37.KB) 2018-10-08 15:31:30 37.KB 100 razy
2 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy.pdf (PDF, 34.KB) 2018-10-08 15:32:32 34.KB 63 razy
3 Załącznik nr 2 do SIWZ - Oświadczenie wstepne dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu.pdf (PDF, 42.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:32:43 42.KB 124 razy
4 Załącznik nr 3 do SIWZ - Oświadczenie wstępne dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania.pdf (PDF, 47.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:32:57 47.KB 90 razy
5 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 63.KB) 2018-10-08 15:34:01 63.KB 76 razy
6 Załącznik nr 5 do SIWZ - Wykaz usług.pdf (PDF, 27.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:34:12 27.KB 104 razy
7 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz osób.pdf (PDF, 25.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:35:30 25.KB 113 razy
8 Załącznik nr 7 do SIWZ - Wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych.pdf (PDF, 27.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:35:45 27.KB 114 razy
9 Załącznik nr 8 do SIWZ - Oświadczenie o posiadaniu lub dostępie do placu na potrzeby realizacji zamówienia.pdf (PDF, 25.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:36:04 25.KB 131 razy
10 Załącznik nr 9 do SIWZ - Informacja o podwykonawcach.pdf (PDF, 23.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:36:22 23.KB 109 razy
11 Załącznik nr 10 do SIWZ - grupa kapitałowa.pdf (PDF, 39.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:36:44 39.KB 93 razy
12 Załącznik nr 11 do SIWZ - Oświadczenie RODO.pdf (PDF, 31.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-08 15:36:57 31.KB 104 razy
13 SIWZ po zmianach z 15.10.2018 r..pdf (PDF, 325KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-15 13:03:50 325KB 61 razy
14 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy po zmianach z 15.10.2018 r..pdf (PDF, 126KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-15 13:04:16 126KB 64 razy
15 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy po zmianach z 15.10.2018 r..pdf (PDF, 160KB)
Po terminie otwarcia ofert
2018-10-15 13:04:29 160KB 58 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Informacja z 15.10.2018 r..pdf (PDF, 91.KB) 2018-10-15 13:03:18 91.KB 546 razy
2 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 100KB) 2018-10-15 13:03:35 100KB 539 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 287KB) 2018-10-24 12:32:48 287KB 554 razy
Wynik postępowania
1 Unieważnienie.pdf (PDF, 317KB) 2018-10-24 12:32:48 317KB 530 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 08-10-2018 15:31:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Helena Dahl 08-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Helena Dahl 24-10-2018 12:32:48