Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zapytanie ofertowe nr 4/2019 dla zadania: Oczyszczanie plaż w obszarze kąpielisk na terenie Gminy Jastarnia

Załączniki do pobrania

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 Zapytanie ofertowe 4-2019.pdf (PDF, 341KB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-05-27 14:43:25 341KB 70 razy
2 Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego-Formularz ofertowy.doc (DOC, 60KB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-05-27 14:43:44 60KB 31 razy
3 Załącznik nr 2 do ZO 4-2019.pdf (PDF, 749KB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-05-27 14:44:08 749KB 222 razy
4 Załącznik nr 3 do ZO 4-2019.pdf (PDF, 338KB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-05-27 14:44:43 338KB 27 razy
5 Załącznik nr 4 do ZO 4-2019.pdf (PDF, 185KB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-05-27 14:44:57 185KB 26 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 351KB) 2019-06-03 12:17:19 351KB 557 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki zapytania ofertowego 4-2019.pdf (PDF, 359KB) 2019-06-10 10:25:34 359KB 643 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 27-05-2019 14:43:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 27-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 10-06-2019 10:25:34