Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych i segregowanych odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastarnia RR.271.10.2019

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie ozamówieniu RR 271 10 2019.pdf (PDF, 112KB) 2019-10-17 11:08:38 112KB 506 razy
2 Ogłoszenie o sprostowaniu.pdf (PDF, 69.KB) 2019-10-21 13:38:52 69.KB 480 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ RR 271 10 2019.pdf (PDF, 992KB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-10-22 11:17:00 992KB 63 razy
2 Załączniki RR 271 10 2019.zip (ZIP, 1.7MB)
Po terminie otwarcia ofert
2019-10-22 11:17:37 1.7MB 48 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Wyjaśnienia RR 271 10 2019.pdf (PDF, 206KB) 2019-11-15 14:45:25 206KB 444 razy
2 Załącznik nr 2 do SIWZ - Formularz ofertowy.pdf (PDF, 494KB) 2019-11-15 14:46:01 494KB 423 razy
3 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 494KB) 2019-11-15 14:46:21 494KB 2 razy
4 15_11_2019_14_48_48_Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 562KB) 2019-11-15 14:48:48 562KB 468 razy
5 Załącznik nr 2 do SIWZ-Formularz ofertowy.doc (DOC, 76.KB) 2019-11-26 12:32:50 76.KB 454 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert 271 10 2019.pdf (PDF, 325KB) 2019-11-27 12:17:46 325KB 475 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki.pdf (PDF, 555KB) 2019-12-06 13:09:03 555KB 462 razy
2 Sprostowanie do wyników z 06.12.2019 r.pdf (PDF, 405KB) 2019-12-06 13:42:31 405KB 480 razy
Udzielenie zamówienia
1 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.pdf (PDF, 92.KB) 2019-12-13 11:38:25 92.KB 480 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 17-10-2019 11:08:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 17-10-2019
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 13-12-2019 11:38:25