Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

271.2.2020 Budowa ulicy Sportowej w Jastarni wraz z wodociągiem i siecią kanalizacyjną

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 144KB) 2020-02-11 14:35:43 144KB 476 razy
2 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 86.KB) 2020-02-14 12:13:34 86.KB 460 razy
3 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 20.02.2020.pdf (PDF, 88.KB) 2020-02-20 12:14:32 88.KB 452 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 259KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:35:43 259KB 94 razy
2 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy 1 umowa.doc (DOC, 127KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:35:59 127KB 80 razy
3 Załącznik nr 2 do SIWZ - Oświadczenie wstepne dotyczące spełniania warunków udziału w postępowaniu.doc (DOC, 108KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:36:17 108KB 74 razy
4 Załącznik nr 3 do SIWZ - Oświadczenie wstępne dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania.doc (DOC, 111KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:36:33 111KB 86 razy
5 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 156KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:36:55 156KB 63 razy
6 Załącznik nr 5 do SIWZ - Wykaz robót budowlanych.doc (DOC, 113KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:37:08 113KB 60 razy
7 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz osób.doc (DOC, 113KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:37:23 113KB 82 razy
8 Załącznik nr 7 do SIWZ - Informacja o podwykonawcach.doc (DOC, 109KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:37:36 109KB 42 razy
9 Załącznik nr 8 do SIWZ - grupa kapitałowa.doc (DOC, 105KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:37:52 105KB 46 razy
10 Załącznik nr 9 do SIWZ - Oświadczenie RODO.doc (DOC, 104KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:38:05 104KB 49 razy
11 Załącznik nr 10.1 do SIWZ - Dokumentacja projektowa - pkt. 2.1 lit. a i b.rar (RAR, 59.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 14:46:45 59.MB 53 razy
12 Załącznik nr 10.2 do SIWZ - Dokumentacja projektowa - pkt. 2.1 lit. c.rar (RAR, 94.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 15:01:54 94.MB 84 razy
13 Załącznik nr 11.1 do SIWZ - Przedmiary robót - pkt. 2.1 lit. a i b.rar (RAR, 390KB) 2020-02-11 15:04:00 390KB 27 razy
14 Załącznik nr 11.2 do SIWZ - Przedmiary robót - pkt. 2.1 lit. c.rar (RAR, 417KB)
Po terminie otwarcia ofert
2020-02-11 15:04:22 417KB 79 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Wyjasnienia z dnia 14.02.2020.pdf (PDF, 83KB) 2020-02-14 12:13:34 83KB 496 razy
2 SIWZ PO ZMIANIACH Z 14.02.2020.pdf (PDF, 260KB) 2020-02-14 12:13:58 260KB 475 razy
3 Załącznik nr 11.1. do SIWZ - przedmiary - poprawione 14.02.2020.rar (RAR, 1.6MB) 2020-02-14 12:14:32 1.6MB 447 razy
4 Wyjasnienia z dnia 19.02.2020.pdf (PDF, 73.KB) 2020-02-19 12:53:51 73.KB 458 razy
5 SIWZ PO ZMIANIACH Z 19.02.2020.pdf (PDF, 260KB) 2020-02-19 12:54:29 260KB 511 razy
6 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy PO ZMIANIACH Z 19.02.2020.pdf (PDF, 157KB) 2020-02-19 12:54:41 157KB 489 razy
7 Wyjasnienia z dnia 20.02.2020.pdf (PDF, 82.KB) 2020-02-20 12:14:32 82.KB 467 razy
8 SIWZ PO ZMIANIACH Z 20.02.2020.pdf (PDF, 260KB) 2020-02-20 12:15:07 260KB 453 razy
9 Załącznik nr 4 do SIWZ - Projekt umowy PO ZMIANIACH Z 20.02.2020.pdf (PDF, 157KB) 2020-02-20 12:16:14 157KB 460 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert 271.2.2020.pdf (PDF, 72.KB) 2020-03-02 12:40:02 72.KB 492 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki.pdf (PDF, 405KB) 2020-03-24 08:39:48 405KB 464 razy
Udzielenie zamówienia
1 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.pdf (PDF, 96.KB) 2020-04-29 10:06:42 96.KB 441 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 11-02-2020 14:35:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Helena Dahl 11-02-2020
Ostatnia aktualizacja: Helena Dahl 29-04-2020 10:06:42