Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

RR.271.13.2021 Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w Gminie Jastarnia za pomocą urządzeń mechanicznych w sezonie zimowym 2021-2022

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 139KB) 2021-09-01 12:52:17 139KB 389 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 SWZ.pdf (PDF, 735KB)
Po terminie otwarcia ofert
2021-09-01 12:52:17 735KB 51 razy
2 Załączniki do SWZ.zip (ZIP, 641KB)
Po terminie otwarcia ofert
2021-09-01 12:52:28 641KB 42 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 38.KB) 2021-09-01 15:29:59 38.KB 402 razy
2 SWZ po zmianach z 01.09.2021.pdf (PDF, 734KB) 2021-09-01 15:30:10 734KB 388 razy
Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
1 Informacja o kwocie na realizację zamówienia.pdf (PDF, 465KB) 2021-09-09 08:32:37 465KB 372 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert RR.271.13.2021.pdf (PDF, 470KB) 2021-09-09 09:35:17 470KB 389 razy
Wynik postępowania
1 Unieważnienie.pdf (PDF, 211KB) 2021-09-09 12:12:16 211KB 378 razy
2 Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf (PDF, 56.KB) 2021-09-09 12:33:37 56.KB 405 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 01-09-2021 12:52:17
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 27-08-2021
Ostatnia aktualizacja: Helena Dahl 09-09-2021 12:33:37