Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest


Burmistrz Miasta Jastarnia

informuje, że w dniach

18 maja 2015 r. - 29 maja 2015 r.

na terenie Miasta Jastarnia prowadzona będzie

aktualizacja inwentaryzacji wyrobów

zawierających azbest

(spis eternitu)

Spisu z natury będą dokonywać pracownicy firmy

ADLER CONSULTING

Zwracamy się do właścicieli i zarządców nieruchomości o współpracę z wykonawcą w zakresie umożliwienia przeprowadzenia aktualizacji inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest i udzielenia wszelkich możliwych informacji dotyczącej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest przedstawicielom firmy, którzy będą ankietować teren całej gminy.

Właścicieli, którzy posiadają wyroby/odpady zawierające azbest prosimy o przygotowanie numerów ewidencyjnych działek wraz z obrębami.

W przypadku, gdy na terenie Państwa nieruchomości znajdują się odpady azbestowe (wcześniej zdemontowane, albo nigdy nie zamontowane), prosimy o poinformowanie o tym pracowników, którzy będą przeprowadzać inwentaryzację. Dzięki spisowi możliwe będzie zbudowanie systemu wsparcia dla mieszkańców przy usuwaniu azbestu. Pracownicy firmy Adler Consulting będą wyposażeni w identyfikatory oraz upoważnienia wystawione przez Burmistrza Miasta Jastarnia.

W związku z powyższym, że pracownicy firmy ADLER CONSULTING w czasie przeprowadzanego spisu będą odwiedzać każdą posesję na terenie gminy, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i o trzymanie psów w zamknięciu lub na uwięzi za co z góry dziękujemy.

Przypominamy, że zgodnie z § 10 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 grudnia 2010 r. w sprawie wymagań w zakresie wykorzystania i przemieszczania azbestu oraz wykorzystania i oczyszczania instalacji lub urządzeń, w których był lub jest wykorzystywany azbest (Dz. U. Nr 8, poz. 3) na właścicielu spoczywa obowiązek inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest poprzez sporządzenie spisu z natury.

ADLER CONSULTING tel. +48 502 705 730 (w godzinach 9.00 - 17.00)

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Nowy obraz (1).JPG (JPG, 456.89Kb) 2015-05-12 09:19:02 575 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kamila Żelechowska 12-05-2015 09:19:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kamila Żelechowska 12-05-2015
Ostatnia aktualizacja: Kamila Żelechowska 12-05-2015 09:30:46