Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Zmiany w odbiorze odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy,a powstają odpady komunalne.

Burmistrz Miasta informuję, że w związku z podjęciem przez Radę Miejską uchwały nr XIV/127/2019 właściciele nieruchomości położonych na terenie Gminy Jastarnia, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (np. hotele, sklepy, cmentarze, parkingi, kempingi itp.) zobowiązani są z dniem 1 lutego 2020 roku podpisać umowę z przedsiębiorcą wpisanym do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości prowadzonym przez Burmistrza Jastarni. Rejestr taki znajduje się na stronie Urzędu Miasta pod linkiem http://bip.jastarnia.pl/dokumenty/2562 .

Właściciele nieruchomości, którzy nie są obowiązani do ponoszenia opłat na rzecz Gminy Jastarnia za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązani są do udokumentowania wykonania obowiązku pozbywania się z terenu nieruchomości odpadów komunalnych, poprzez okazanie Burmistrzowi Jastarni umowy na świadczenie  usługi odbioru zmieszanych i selektywnie zbieranych odpadów komunalnych oraz dowodów potwierdzających ilość odebranych odpadów i dowodów uiszczania opłat za te usługi.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Beata Turzynska 17-12-2019 13:54:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Turzynska 17-12-2019
Ostatnia aktualizacja: Beata Turzynska 18-12-2019 10:27:14