Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 1/2026 Opracowanie audytu energetycznego budynku stanowiącego własność Gminy Jastarnia

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 1-2026.pdf (PDF, 70.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-02-10 13:40:24 70.KB 42 razy
2 Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.doc (DOC, 50.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-02-10 13:40:39 50.KB 29 razy
3 Załącznik nr 2 do ZO - Projekt umowy.pdf (PDF, 424KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-02-10 13:40:53 424KB 23 razy
4 Załącznik nr 3 do ZO.zip (ZIP, 13.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-02-10 13:53:26 13.MB 32 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Informacja z dnia 12 02 2026 r.pdf (PDF, 158KB) 2026-02-12 09:25:14 158KB 92 razy
2 Załącznik nr 4 do ZO - Wykaz usług (1).docx (DOCX, 21.KB) 2026-02-12 09:25:44 21.KB 103 razy
3 Załącznik nr 5 do ZO - Wykaz osób.docx (DOCX, 20.KB) 2026-02-12 09:26:52 20.KB 90 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 1-2026.pdf (PDF, 372KB) 2026-02-18 10:16:19 372KB 84 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki ZO 1_2026.pdf (PDF, 58.KB) 2026-02-23 08:43:34 58.KB 63 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 10-02-2026 13:40:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 10-02-2026
Ostatnia aktualizacja: Helena Dahl 23-02-2026 08:43:34