Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

ZO 3/2026 Opracowanie dokumentacji projektowej zadania pn. Budowa publicznej toalety automatycznej w Juracie

Załączniki do pobrania

Specyfikacja warunków zamówienia
1 ZO 3-2026.pdf (PDF, 168KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-03-25 13:54:27 168KB 42 razy
2 Załączniki do ZO 3-2026.zip (ZIP, 368KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-03-25 13:54:41 368KB 35 razy
Wyjaśnienia i zmiany SWZ
1 Informacja o zmianie terminu składania ofert.pdf (PDF, 159KB) 2026-04-02 09:02:49 159KB 50 razy
2 ZO 3-2026 ZMIANA Z DNIA 02 04 2026 R.pdf (PDF, 174KB) 2026-04-02 09:03:35 174KB 63 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert ZO 3-2026.pdf (PDF, 620KB) 2026-04-07 10:35:10 620KB 51 razy
Wynik postępowania
1 Unieważnienie ZO 3-2026.pdf (PDF, 29.KB) 2026-04-22 11:20:37 29.KB 36 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Konkel 25-03-2026 13:54:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Konkel 25-03-2026
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 22-04-2026 11:20:37