Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykonanie bankowej obsługi budżetu Gminy Miasta Jastarni z uwzględnieniem wszystkich jednostek budżetowych gminy

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf (PDF, 69.KB) 2015-02-06 13:44:25 69.KB 854 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 184KB)
Po terminie otwarcia ofert
2015-02-06 13:44:53 184KB 168 razy
2 Załącznik nr 1 do SIWZ - formularz ofertowy.pdf (PDF, 77.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2015-02-06 13:45:10 77.KB 159 razy
3 Załącznik nr 2 do SIWZ - postanowienia umowy.pdf (PDF, 43.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2015-02-06 13:45:20 43.KB 198 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 WYJAŚNIENIA Z 11.02.2015.pdf (PDF, 60.KB) 2015-02-11 09:53:17 60.KB 917 razy
2 załącznik nr 1 do wyjasnien z 11.02.2015.pdf (PDF, 5.1MB) 2015-02-11 09:55:07 5.1MB 1021 razy
3 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA.pdf (PDF, 187KB) 2015-02-11 09:56:07 187KB 870 razy
4 SIWZ po zmianach z 11.02.2015.pdf (PDF, 184KB) 2015-02-11 09:58:31 184KB 830 razy
5 WYJAŚNIENIA 13.02.2015.pdf (PDF, 72.KB) 2015-02-13 11:31:49 72.KB 845 razy
6 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Z DNIA 13.02.2015.pdf (PDF, 121KB) 2015-02-13 11:32:10 121KB 934 razy
7 SIWZ po zmianach z 13.02.2015.pdf (PDF, 185KB) 2015-02-13 11:32:24 185KB 803 razy
8 Załącznik nr 2 do SIWZ - postanowienia umowy po zmianch z 13.02.2015.pdf (PDF, 44.KB) 2015-02-13 11:32:35 44.KB 795 razy
9 WYJAŚNIENIA 17.02.2015.pdf (PDF, 60.KB) 2015-02-17 15:26:08 60.KB 883 razy
10 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Z DNIA 17.02.2015.pdf (PDF, 193KB) 2015-02-17 15:26:23 193KB 762 razy
11 SIWZ po zmianach z 17.02.2015.pdf (PDF, 184KB) 2015-02-17 15:26:41 184KB 819 razy
12 Załącznik nr 2 do SIWZ - postanowienia umowy po zmianach z 17.02.2015.pdf (PDF, 43.KB) 2015-02-17 15:26:52 43.KB 967 razy
13 WYJAŚNIENIA 20.02.2015.pdf (PDF, 75.KB) 2015-02-20 12:10:43 75.KB 806 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki postępowania.doc (DOC, 201KB) 2015-03-30 10:20:17 201KB 787 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Izabela Herrmann 06-02-2015 13:44:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Herrmann 06-02-2015
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Konkel 30-03-2015 10:20:17