Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Budowa zachodniego odcinka drogi ulicy Sztormowej w Jastarni

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 62.KB) 2016-01-29 08:30:53 62.KB 1068 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 164KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:30:53 164KB 268 razy
2 Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.pdf (PDF, 70.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:31:07 70.KB 158 razy
3 Załącznik nr 2 - Projekt umowy.pdf (PDF, 92.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:31:17 92.KB 142 razy
4 Załącznik nr 3 - Projekt budowlany.pdf (PDF, 37.MB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:44:47 37.MB 234 razy
5 Załącznik nr 4 - Specyfikacja Techniczna.pdf (PDF, 5.6MB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:52:16 5.6MB 204 razy
6 Załącznik nr 5 - Przedmiary.pdf (PDF, 312KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:55:25 312KB 233 razy
7 Załącznik nr 6 - Operat wodnoprawny.pdf (PDF, 3.8MB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-01-29 08:57:28 3.8MB 170 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Informacja z 02.02.2016 r..pdf (PDF, 22.KB) 2016-02-02 10:08:30 22.KB 935 razy
2 Załącznik nr 3 - projekt budowlany - uzupełnienie z 02.02.2016 r..zip (ZIP, 19.MB) 2016-02-02 10:14:46 19.MB 910 razy
3 Wyjaśnienia z 04.02.2016 r..pdf (PDF, 36.KB) 2016-02-04 13:04:58 36.KB 875 razy
4 Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc (DOC, 97.KB) 2016-02-04 13:06:00 97.KB 1088 razy
5 Wyjaśnienia z 09.02.2016 r..pdf (PDF, 62.KB) 2016-02-09 14:42:57 62.KB 873 razy
6 Zał. nr 1 do wyjaśnień z 09.02.2016 r. - Przedmiar robót branża drogowa.pdf (PDF, 39.KB) 2016-02-09 14:43:31 39.KB 801 razy
7 Zał. nr 2 do wyjaśnień z 09.02.2016 r. - Pozwolenia na budowę.pdf (PDF, 464KB) 2016-02-09 14:43:49 464KB 1038 razy
8 Zał. nr 3 do wyjaśnień z 09.02.2016 r. - Pozwolenie wodnoprawne.pdf (PDF, 499KB) 2016-02-09 14:44:14 499KB 1920 razy
9 Zał. nr 4 do wyjaśnień z 09.02.2016 r. - Projekt umowy.pdf (PDF, 99.KB) 2016-02-09 14:45:04 99.KB 793 razy
10 Zał. nr 5 do wyjaśnień z 09.02.2016 r. - Tabela robót ziemnych.pdf (PDF, 17.KB) 2016-02-09 14:45:17 17.KB 916 razy
11 Zał. nr 6 do wyjaśnien z 09.02.2016 r. - STWiOR branża sanitarna.pdf (PDF, 4.1MB) 2016-02-09 14:47:05 4.1MB 975 razy
12 Zał. nr 7 do wyjaśnień z 09.02.2016 r. - SIWZ.pdf (PDF, 165KB) 2016-02-09 14:47:42 165KB 819 razy
13 Wyjaśnienia z 10.02.2016 r..pdf (PDF, 37.KB) 2016-02-10 10:18:31 37.KB 807 razy
Przedłużenie terminów składania i otwarcia ofert
1 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 54.KB) 2016-02-09 14:43:31 54.KB 837 razy
Odwołania
1 ODPOWIEDŹ DOT. INFORMACJI O CZYNNOŚCI NIEZGODNEJ Z USTAWĄ.pdf (PDF, 187KB) 2016-03-21 15:14:09 187KB 1787 razy
Wynik postępowania
1 Wyniki Sztormowa.pdf (PDF, 66.KB) 2016-03-01 15:13:36 66.KB 810 razy
2 INFORMACJA O PONOWNYM WYBORZE.pdf (PDF, 71.KB) 2016-04-01 08:46:01 71.KB 850 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 29-01-2016 08:30:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Helena Dahl 29-01-2016
Ostatnia aktualizacja: Helena Dahl 01-04-2016 08:46:01