Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Jastarnia
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Jastarni

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf (PDF, 84.KB) 2016-09-09 08:25:20 84.KB 757 razy
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
1 SIWZ.pdf (PDF, 200KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:25:20 200KB 43 razy
2 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy.pdf (PDF, 48.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:25:58 48.KB 48 razy
3 Załącznik nr 2 do SIWZ - Projekt umowy.pdf (PDF, 63.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:26:13 63.KB 44 razy
4 Załącznik nr 3 do SIWZ - Oświadczenie o spełnianiu warunków.pdf (PDF, 44.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:27:41 44.KB 23 razy
5 Załącznik nr 4 do SIWZ - Oświadczenie o niepodleganiu odrzuceniu.pdf (PDF, 43.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:27:51 43.KB 47 razy
6 Załącznik nr 5 do SIWZ - Wykaz parametrów techniczno-użytkowych samochodu.pdf (PDF, 84.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:28:04 84.KB 37 razy
7 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz wykonanych dostaw.pdf (PDF, 42.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:28:19 42.KB 46 razy
8 Załącznik nr 7 do SIWZ - Informacja o podwykonawcach.pdf (PDF, 42.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:28:34 42.KB 49 razy
9 Załącznik nr 8 do SIWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.pdf (PDF, 39.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2016-09-09 08:28:50 39.KB 25 razy
Wyjaśnienia i zmiany SIWZ
1 Informacja z 13.09.2016 r..pdf (PDF, 29.KB) 2016-09-13 10:01:42 29.KB 658 razy
2 SIWZ po zmianach z 13.09.2016 r..pdf (PDF, 200KB) 2016-09-13 10:02:04 200KB 982 razy
3 Załącznik nr 2 do SIWZ - Projekt umowy po zmianach z 13.09.2016 r..pdf (PDF, 64.KB) 2016-09-13 10:02:17 64.KB 684 razy
4 Wyjaśnienia z 15.09.2016 r..pdf (PDF, 31.KB) 2016-09-15 12:58:12 31.KB 865 razy
5 Załącznik nr 1 do SIWZ - Formularz ofertowy.doc (DOC, 56.KB) 2016-09-15 12:58:49 56.KB 657 razy
6 Załącznik nr 2 do SIWZ - Projekt umowy po zmianach z 15.09.2016 r..docx (DOCX, 27.KB) 2016-09-15 12:59:15 27.KB 728 razy
7 Załącznik nr 3 do SIWZ - Oświadczenie o spełnianiu warunków.docx (DOCX, 15.KB) 2016-09-15 12:59:33 15.KB 686 razy
8 Załącznik nr 4 do SIWZ - Oświadczenie o niepodleganiu odrzuceniu.docx (DOCX, 15.KB) 2016-09-15 13:00:09 15.KB 673 razy
9 Załącznik nr 5 do SIWZ - Wykaz parametrów techniczno-użytkowych samochodu po zmianach z 15.09.2016 r..docx (DOCX, 35.KB) 2016-09-15 13:00:34 35.KB 1037 razy
10 Załącznik nr 6 do SIWZ - Wykaz wykonanych dostaw.docx (DOCX, 17.KB) 2016-09-15 13:00:54 17.KB 647 razy
11 Załącznik nr 7 do SIWZ - Informacja o podwykonawcach.docx (DOCX, 18.KB) 2016-09-15 13:01:16 18.KB 675 razy
12 Załącznik nr 8 do SIWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docx (DOCX, 18.KB) 2016-09-15 13:01:31 18.KB 666 razy
13 SIWZ po zmianach z 15.09.2016 r..doc (DOC, 285KB) 2016-09-15 13:02:01 285KB 717 razy
Przedłużenie terminów składania i otwarcia ofert
1 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf (PDF, 30.KB) 2016-09-13 10:02:49 30.KB 698 razy
Informacja z otwarcia ofert
1 Informacja z otwarcia ofert.pdf (PDF, 53.KB) 2016-09-19 13:27:41 53.KB 770 razy
Wynik postępowania
1 WYNIKI.pdf (PDF, 62.KB) 2016-09-22 11:47:23 62.KB 915 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Helena Dahl 09-09-2016 08:25:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Helena Dahl 09-09-2016
Ostatnia aktualizacja: Helena Dahl 22-09-2016 11:47:23